Jméno:     Heslo:        
   

O NÁS

Ne všechny výrobky jsou stejně kvalitní. Některé snesou hodně a vydrží dlouho, jiné tolik ne. Výrobci značkového profi nářadí vesměs produkují kvalitní výrobky. Vždy se ale najde nejlepší volba pro konkrétní potřeby - pro vaše potřeby. Můžete nakoupit u nás v e-shopu, bude ale lepší, když zvednete telefon a zavoláte nám. Vyplatí se to, protože společně dokážeme vybrat ten nejlepší výrobek právě pro vaše potřeby.

Víme, jaké výrobky od kterého výrobce jsou nejlepší z hlediska parametrů cena / výkon / výdrž / servisní náklady. Máme totiž skvělou zpětnou vazbu - více než dvacet let zkušeností s prodejem a záručním i pozáručním servisem strojů a nářadí.

V našem obchodě nakupují především řemeslníci a průmyslové firmy - tedy profesionálové, kteří vše co nakoupí, také velmi intenzivně používají. To, co vydrží dlouhodobě takové nasazení je velmi kvalitní.

Označení TOP produkt nesou výrobky, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší volbou ve své kategorii. Jedná se však o obecná doporučení - vaše potřeby mohou být jiné. Proto pokud si nejste zcela jisti, zavolejte nám na tel.: viz kontakt, pokud možno v běžné pracovní době :-). Velmi rádi Vám poradíme.

Svoji činnost jsme zahájili počátkem roku 1990. Naším hlavním zaměřením je zásobování zákazníků z oblasti průmyslu, stavebnictví, ručního nářadí, svařovací a autogenní techniky.

 

Základní nabídku tvoří tradiční výrobci ručního a elektrického nářadí z tuzemska, jako jsou například Narex a výrobky renomovaných světových značek, jako je například Makita, Bosch, Metabo, Wagner, Skill a další